De eerste maand van de herfst staat duidelijk in het teken van de Give-Away! Ja, erg hè? Meer en meer bedrijven leggen zich toe op het leveren van gezonde en betrouwbare producten waarvan de achtergrond bekend is en waar niet alleen naar de winst wordt gekeken. Dit zijn de dingen waar ik hier bij Eet Goed, Voel je Goed graag aandacht aan besteed. Dus ik ben dan ook heel blij om de Give-Away van vandaag te mogen houden! Deze keer is het de beurt aan Boerenkaasonline.
Boerenkaasonline is een klein bedrijf dat zelf van rauwe melk de kaas maakt. Dit doen ze op ambachtelijke wijze en ze nemen hun werk en passie erg serieus. Ze doen nog veel van de handelingen zelf en zijn zich bewust van dierenwelzijn en duurzaamheid. Geen massaproductie dus!
Maar wel hele lekkere kaas! Ik mocht voor deze Give-Away een aantal kazen uitproberen en we zijn al helemaal verkocht van de komijnkaas en de oude kaas. Dat is toch echt een heel andere smaak dan kaas die in een fabriek gemaakt wordt. Plus het is gewoon erg leuk om een product met een verhaal in huis te hebben 😉
Klik hier om meer te lezen over Boerenkaasonline
Give-Away
De Give-Away van vandaag bestaat uit een kaaspakket t.w.v. à €40,- / à €45,- dat de winnaar zelf samen mag stellen op hun webshop. Dus als jij geen fan bent van oude kaas maar wel erg gek bent op verschillende smaakjes kaas, of misschien houd jij juist wel van de eenvoudige smaak van belegen, dan is dit je kans om heerlijke boerenkaas uit te proberen.
En maak je geen zorgen om de hoeveelheid, kaas kun je invriezen!
Ben je zwanger en maak je je zorgen om de rauwe melk die gebruikt wordt? Lees dan dit korte artikel.
Hoe doe je mee?
Laat hieronder een bericht achter met je naam en zaterdagochtend maak ik de winnaar bekend. Je kunt dus meedoen tot vrijdag 25 oktober middernacht.
LET OP: DEZE GIVE-AWAY IS GESLOTEN
Korting
Verder heeft Boerenkaasonline een kortingscode klaargezet voor alle lezers van Eet Goed, Voel je Goed. Voer de kortingscode ‘eetgoedvoeljegoed’ in bij het afronden van je bestelling om 10% korting te krijgen. Deze kortingscode is gelding t/m/ 20 november. Je kan dus nog van de korting profiteren tot vlak voor Sinterklaas! Want hoe lijkt deze Boerenkaasfondue?
Hollandse Boerenkaasfondue
4 personen
800 gr. Boerenkaas
4dl witte droge wijn
Knofllook
Maizena
Eventueel nootmuskaat
- De geraspte kaas op kamertemperatuur laten komen.
- Een teentje knoflook uitpersen en aan de wijn toevoegen.
- Het geheel aan de kook brengen tot dat het bruist.
- Haal de toegevoegde knoflook er weer uit en voeg een scheutje citroensap toe, hierdoor smelt de kaas beter.
- Strooi een klein beetje maizena over de kaas en voeg dan beetje bij beetje, en onder voortdurend roeren, de kaas aan de wijn toe.
- Het kaasmengsel niet te hard laten koken en niet te lang verhitten.
- Op smaak brengen met kruiden
- (zout, peper en nootmuskaat) en eventueel kirsch.
De wijn kan ook vervangen worden door appelsap of bier
De kaas kan ook varieren van naturel, komijn, mosterd enz.
Tips om mee te dippen:
Brood
Paprika
champignons
komkommer ananas
broccoli (even blancheren)
zilveruitjes
augurken.
nachochips
druiven
kerstomaatjes
garnalen
prei (kort blancheren)
verschillende worstsoorten, salami, cervelaat, rauwe ham eigenlijk zijn de mogelijkheden eindeloos.
Boerenkaasonline, bedankt voor het recept!
Heel veel succes iedereen!
© 2010-2012 Eet Goed, Voel je Goed. ALL RIGHTS RESERVED.
201 reacties
Wat leuk en lekker, ik doe graag mee.
Groetje van Ciska
Jaah! Ik ding ook graag mee naar deze baas boven kaas!
Groetjes Kirsten
Ik doe ook graag mee!
Groeten
Isis Magnenat
Onze cheese monster van 4 kan je hiervoor wel wakker maken 🙂 maar die van 34 eigenlijk ook wel, haha
Groeten,
Nathalie Melchers
Mmmm.. ik houd van kaas!
Groet,
Eline
Doe mij maar kaas ipv gebak, hmmmmmm , dus ja ik doe graag mee!
Ik doe mee! Voor kaas kun je me ’s nachts wakker maken! En dan glimlach ik ook nog!
Ik doe graag mee, want wat ben ik blij met deze site www.boerenkaasonline.nl , weer iets waar weinig mee geknoeid is. En wat erg lekker is al die soorten, dus iets gezonds bij de borrel.
Tosca
Ik doe graag mee. Kaas is zooooo lekker!
hmmmm! ben gek op alle kazen dus loot graag mee.
Dan kan ik ook kiezen. Een stukje voor hem en een stukje voor mij….jammie
Oh wat heeeeerlijk! Ik ben echt DOL op kaas! Alle soorten. En ik heb een grote vriezer dus ik hoef niet bang te zijn dat ik in 1 week in m’n eentje een enorme hoeveelheid kaas naar binnen hoef te werken 🙂
Heerlijke actie en nu ga ik duimen!
Boerenkaas, daar kan geen fabriekskaas aan tippen.
Het allerlekkerste vind ik een heel jonge boerenkaas, die, als je de plakjes snijdt, ze opkrullen op de kaasschaaf.
En dan moet het uiteraard ook een volvette 48% kaas zijn.
(H) eerlijke kaas is nog meer genieten. Gauw een paar nieuwe recepten opzoeken om de familie mee te verrassen.
Das PUUR jammie…..!!!!
Ik ben gek op kaas! Heerlijke give away weer, Heleen!
En wat een leuke site van Boerenkaas Online, dank voor de tip, en super dat we sowieso korting krijgen bij een bestelling!!
Groetjes, Jacolien
Dat ik als kaasfanaat deze post gemist heb op je blog…. shame on me! Wel alle budget tips lezen en de give away van de kaas missen, hoe dom. Gelukkig lusten ook man en kind ook graag allerlei soorten kaasjes dus willen we ons graag als testteam opwerpen en deze prijs in de wacht slepen! lekker!
Ik ben gek op kaas! Jonge kaas, geitenkaas, brie, mozzarella, parmezaan, camembert…
Heerlijk! Ik kan voor alle soorten kazen wel een lekker gerecht bedenken! Die foto van de kaasfondue zag er ook fantastisch uit! Dat heb ik zeker al in geen 10 jaar meer gedaan. Mocht ik winnen, dan weet ik al wat ik ga doen…
Ik doe ook graag mee! We zijn dol op kaas, maar willen vooral ook steeds nieuwe kazen proberen. 1 dochter lust sinds kort ook franse kaasjes, dus dat is echt genieten om met zijn allen allerlei kaasjes te kopen en dan te proeven!
Zo dat is lekker! Ik zou bijna zeggen: kom maar op met dat pakket 😉 kaas heerlijk!
Ilse
MMMM lekker hoor! enne ik kan niet zonder kaas dus daarom doe ik graag mee! 😀
Ja, ik wil ook heel graag meedoen, ik ben dol op een lekkere plak, of blok kaas. Oud of jong, dat maakt me niet uit, jummmmmmmmmm
en ja , ik doe weer mee hoor !
harstikke leuke site Heleen !
groetjes Monique A
Ga toch gokje wagen. Een geen zuivel op kaas na, want dat is zo lekker. En zeker zo’n heerlijk stukje eerlijke kaas gaat er hier wel in.
Wij zijn gek op kaas. Met gemak gaat er een kilo of 2 per weekdoorheen. En dan natuurlijk niet die uit de supermarkt, die smaakt niet naar kaas (maar naar het plastic waar het te lang in heeft gezeten). Kaas op brood, kaasje als ontbijt of lunch, blokjes kaas tussendoor, door een salade, door of bij het warm eten … Mijn peuterdochter leeft bij voorkeur op kaas en fruit. Het is dat ze van ons zo af en toe nog iets anders moet eten ;-).
Wij halen kaas bij een boer in de buurt, maar ik ben erg benieuwd naar andere, rauwemelkse, smaken!
Lekker, ik doe mee!
Groet, Lida
Doe graag mee!
Kaas……daar zit wat in! Heeeerlijk, zeker met al die kaaskoppen hier in on ‘Belgische huis’!!
Groetjes, Simone Smeets
Wat een leuke actie! Bij ons thuis wordt elke dag kaas gebruikt. Heerlijk in de mini ei pizzaatje die ik regelmatig maak, met recept van dit blog! Maar natuurlijk ook op brood, op rijstwafels, en zo uit het vuistje.
Dus ik doe graag mee met de loting!
Past prima bij mijn motto; Een dag geen kaas is een dag niet geleefd!
Kaas is altijd lekker! Ik doe graag mee met deze actie. Ben benieuwd hoe die kaas is.
Kaas, in één woord, héérlijk!!!
Graag doe ik mee!
Gré
Lekker hoor zo’n kaaspakket! Ik doe graag mee:D
Groetjes, Dominique
Ik doe ook heel graag mee, probeer zuivel te mijden maar kan de kaas niet laten staan, die wordt hier door iedereen graag gegeten. Lekker op vers gebakken speltbrood.
Groetjes Wietske
oh dit klinkt wel heel erg lekker, ik doe ook nog mee 🙂
Kaas is lekker op ELK oment van de dag [en nacht 😉 ], hahahaha.
Ik doe dus graag mee aan de give-away.
Groetjes,
G. van Rooij
Heerlijk, wij houden allemaal ontzettend van kaas en daarom doe ik graag mee!
Groet, Elleke
Lekkerrrrrrrrrrr…boerenkaas. Sinds ik glutenvrij en suikervrij eet eet ik wel meer kaas en dan vooral smaakvolle lekkere. Om daar op te bezuinigen vind ik toch wel moeilijk. Daarom super blij met deze give away. Groetjes, Annet
Wauw, wat een leuke actie! Ik ben dol op kaas. Doordat ik geen gluten mag eten ben ik blij dat ik wel kaas kan eten. Vooral op een stukje zelfgebakken glutenvrij noten brood met roomboter, hele goede belegen kaas en chutney. Ik hou daarvan! Ik ben benieuwd naar de échte boerenkaas. Groetjes, Marike
Ik maak graag een kansje
Elke week rijden we graag om voor een stuk boerenkaas van goede kwaliteit. Voor kwaliteit hebben we wat over. We zijn dan ook erg benieuwd naar deze boerenkaas. Ik doe mee!
Groeten, Esther
Heerlijk. Ik doe mee, heb er nu al zin ;-). Groetjes Esther
Ambachtelijke kaas, daar zeg ik geen nee tegen. Ik doe graag mee! Groetjes Christianne
Geweldig, ik doe graag mee! Kaas komt hier altijd wel op!
Groetjes,
Jeannet
Hoi Heleen,
wat een leuke actie heb je weer.
Kaas is altijd lekker,uit het vuistje of op brood of……….!
Groeten van Arianne.
Oehhhhhh, ben echt een kaaskopje. Heerlijk!! Mij mag je midden in de nacht wakker voor een lekker stuk harde kaas. Het water loopt me nu al in de mond… Groet Saskia Eilander
Kaas… daar ben ik helemaal dol op en mag je me voor wakker maken! Ik doe mee!
Groeten Herman
wat zal ik zeggen bij al die lofprijzingen over kaas?
dank God voor al dit goeds!
Ook ik zou graag meedoen.Kaas kan een echte traktatie zijn.
groetjes,Hanneke
Jaaaah, wij doen zeker mij!! Voor kaas kun je mij, en zeker m’n zoontje ’s nachts wakker maken!!
Groetjes, Agda
Hier zou ik mijn man heel veel plezier mee doen en die zorgt nu zo goed voor mij en onze kleine tijdens de kraamtijd!
Oh wat leuk, ben erg nieuwsgierig naar de smaak, dus doe graag mee.
grtjs
Anja
Wat een leuke give away weer! Ik wil graag meedoen. Wij zijn gek op kaas! Water loopt in de mond als je hum site bekijkt!
Groeten suzanne
Kaas, mjam! Ik doe heel graag mee want ik houd heel erg van kaas, maar al een aantal maanden smaken de (voorverpakte) kazen uit de supermarkt mij echt niet meer en ik zou heel graag weer eens lekkere kaas eten.
Groeten, Iris
Super lekkere kaas en volgens mij veel gezonder dan al die fabriekstroep!
Wat lekker, echte kaas! Zou mijn dochtertje er graag mee laten kennis maken, en ons budget is op het moment beperkt. Dus wij doen graag mee!
Hmmjam.. lekker… Doe ook graag mee! Beter zoiets ambachtelijks als die rotzooi die Old Amsterdam heet!
Toevallig via een workshop “healing energie”heb ik mogen proevan van de heerlijke boeren kaas. Dus bij thuiskomst gelijk bij boerenkaasonline.nl besteld. Super lekker, gezond, prijs naar kwaliteit en eerlijk.
Gr. Marly
Boerenkaas, daarvoor waag ik graag een poging!
Thamara
Lekker kaas! Mijn enige verslaving. Ik doe dus mee.
Gr. Lianne
Kaas is super lekker vinden wij hier met z’n allen!
Gr. Rianne V
Ik en mijn kinderen zijn echte Hollandse kaaskoppen!!! Maar in het kader van het beperkte budget hebben wij deze lekkernij helaas niet meer standaard in de koelkast staan. Helaas! Daarom ding ik graag mee naar deze (h)eerlijke kazen.
Groet,
Esther
Wij zijn hier thuis echt verzot op kaas 🙂
Daarom doe ik graag mee aan deze Give-Away!
Groetjes, Inge
Superaktie, ik doe mee. Ik zie al uit naar een heerlijke kaasfondue op een koude winteravond.
Groetjes Angelique
Ik doe graag weer mee. Hoe meer kaas hoe beter wat mij betreft! groetjes, Martine
wat een heerlijke actie!!! Ik doe graag mee met deze give away.
Ook ik doe graag mee aan deze give-away. In tegenstelling tot wat het voedingscentrum ons wijs wil maken hoort rauwmelkse ambachtelijke kaas thuis in een gezond voedingspatroon, en het is ook nog eens superlekker!!
Hoi Heleen,
Het is zeker een drukke maand met die giive aways..
Graag doe ik ook mee! Met 2 personen hier in huis gaat er rond de 1 -1,5 kilo per week door heen!
Groetjes
Met 3 kaasliefhebbers in huis wil ik ook graag mee doen! Wil graag eens “echte” kaas proeven. Mooie kans dus 🙂
Groetjes Christa
Ook dit keer doe ik weer graag mee. Zou graag rauwmelkse kaas proberen om te kijken of we dat goed verdragen. Gewone koemelk supermarkt kaas gaat niet echt goed, maar wie weet deze wel! The proof of the cheese is in the eating! Groetjes Adrielle
Wat een leuke en lekkere give away!! Ik ben dol op kaas en doe dus heel graag mee.
Dit is wel een lokkertje. Dan heb je niet zo’n schuldgevoel als je plotseling erg veel trek in kaas had. En dan daarbij, wordt elke keer geitenkaas kopen op den duur toch een beetje eentoning en duur… Dus kom maar op met die lekkere kaasjes, gaat er bij onze familie wel in 🙂 (wat dus inhoud dat ik graag mee zou willen doen met deze winactie.)
Groe(oee)tjes,
Romy.
Heerlijk, als ik win neem ik die kaas mee naar mijn dochter in Lissabon. Die mist de echte Hollandse kaas!
Hier een kaasverslaafde….sinds ik anders ben gaan eten, eet ik geen zuivel meer, dus in principe ook geen kaas. Ik ben erachter gekomen dat na het eten van een blokje kaas ik dat inderdaad merk aan mijn buik, maar dat kan me er nog steeds niet van weerhouden het toch te eten. Wel is ook mijn smaak veranderd. Moest t vroeger nog echt oud zijn, dat vind ik nu vaak te scherp en zout, liever nu iets jonger en romiger….ik mag van mezelf een plakje per dag en geniet daar dan volledig van! groet Francis
Ik doe graag mee, ben nl gék op kaas! Renatha
Als vaste klant van Boerenkaas Online kan ik er van getuigen dat deze kaas heerlijk is en ambachtelijk bereid wordt door eerlijke en kundige kaas boeren. De kaas is goddelijk van smaak, de bestelling wordt vacuum verpakt en super snel verzonden voor een redelijke prijs. Eens geproeft blijf je kopen…!!! Ik wil dan ook graag mee doen met deze actie…!!!
Groetjes en bedankt voor de kans om mee te doen,
Patrick Kemp
oooooooo een kaas pakket, ik ben zon kaaskop. Nu ben ik aan het lijnen dus is het 30+ oude kaas. Maar ik mis de lekkere smaak van hele oude kaas, het zout knarst dan een beetje tussen je tanden. jammie. ik doe mee.
gr. Marion
Ik doe ook graag mee. We hebben een paar echte kaasmonsters in huis!
Wauw wat een gave Give-Away! Ik koop altijd maar goedkope kaas uit de supermarkt wat het toch net niet helemaal is. Ik doe graag mee! Ik ben heel benieuwd naar de boerenkaas!
Groetjes,
Rianne Bottema
Hallo,
Ik zou ook graag meedoen.
Fijne dag verder iedereen,
Groetjes
Jeanine
Ik heb vorige maand twee kazen besteld en ze waren echt lekker. Supervlotte levering met kaaspapier erbij en als verrassing een gratis kaasschaaf! Daar lusten wij nog wel meer van…
Ellen
Graag zou ik ook mee doen.
Kaas gaat er hier ook goed in met een gezin van 5.
Groetjes
Als echte kaaskop, wil ik zeker meedoe
Jammie kaas! Ik doe graag mee!
Groetjed Susan
Ik blijf kaas aanslepen. De kids jonge kaas en ik en mijn man gaan voor kaas met pit. Dus ik doe graag mee met de actie. mooie site trouwens van de kaasboerderij. Ik wacht in spanning af.
groet, Yvonne
Oh kaas .. I like it, I love it, I need it!! Deze kaasmonster doet dan ook graag mee met deze give-away!
Met een gezin van 7 kaaskoppen vliegt de kaas er hier doorheen. Heerlijk! We halen altijd lekkere boerenkaas bij de plaatselijke kaasboer, maar staan zeker open voor nieuwe ontdekkingen. Wij doen graag mee met deze give-away. Groetjes, Anita
Yes, I’m in! Lijkt me heerlijke en eerlijke kaas!
Hartelijke groet van Kelly
Lekker kaas! Ook mijn kinderen houden erg van kaas, in diverse smaken. Ik doe heel graag mee met deze actie!
Groet, Simone
Als je als woonachtige in Frankrijk ook mee kan doen, dan doe ik graag mee met deze give-away!
Kaas is verrukkelijk dus ik doe graag mee aan de give-away (rijmt nog ook….)
Ik doe mee. Sinds een paar maanden de 30+ kaas de deur uit gedaan. Ik dacht altijd dat het gezonder was… Ik ben gaan genieten van puurder kaas en van de vele vele soorten.
Gwoon lekker.
Wauw Heleen weer een mooie actie! Wat heeft boerenkaas online veel keus! En het is wel makkelijk om het zo via internet te bestellen scheelt weer tijd om hier in de buurt zoiets te zoeken. Leuk zo leren we steeds meer goeie adresjes kennen via jouw. Dus ga door!!
Heerlijk, ik doe ook mee!
Wat leuk en lekker! Ik doe graag me en verheug me al op de kaasfondue!
Groet,
Jolanda
Heerlijke boerenkaas. Wat een superactie! Ik doe graag mee!
Oooh heerlijk boerenkaas!! Ik doe heeeeeel graag mee met deze give-away!
Groetjes, Lous
Heel leuk! Ik doe graag mee!
Groetjes Lea
Welke Nederlander lust er nu geen kaas?! Wij in ieder geval wel hier in huis, dus een kaaspakket worden wij erg gelukkig van! Ik loot dus graag mee 🙂
Groetjes van een stelletje kaaskoppen 🙂
Elke dag boerenkaas! Hmmm.
René
Gewéldige actie! Zo’n eerlijk Nederlands product wil ik héél graag winnen.
Wij zijn gek op kaas!
Magda
kkk
Gr Annelien
wat een heerlijke give away; ik doe graag mee 🙂
groetjes Connie van Oosten
Mmmmh lekkere gezonde kaas!!! Daar worden mijn gezinnetje en ik erg blij van!! Wij doen heel graag met deze actie mee!
Groetjes Suus
Hallo, Wat een leuke aktie en een goed idee om deze rauwe melkse kaas onder de aandacht te brengen. ik ga zeker wat bestellen, en …graag doe ik mee aan jou aktie,
Hartjesgroet
Jeanine.
Kaas is mijn hele leven al de grootste favoriet, dus ik doe graag mee met deze give away.
Met vriendelijke groet,
Ingrid
Wat geweldig, ik ben dol op kaas! Ik doe dus graag mee.
Oh, wat leuk, ik ben gek op kaas! En kaas kan ik wel gebruiken bij de borrel met mijn studentenvereniging, het lijkt me leuk om dan een keer de sambal kaas erbij te hebben, of mosterdkaas. 😉
Groetjes,
Laura
Hhhmmmm….kaas, als echte kaaskop ben ik verzot op kaas.
Lekker bij een klein glaasje rode wijn.
Super deze give away!!!!
Zo, er zijn heel wat kaasliefhebbers. Hier nog een dus ik doe ook graag mee met deze smakelijke give away.
Groetjes, monique
Altijd lekker, boerenkaas, ik doe graag mee!
Doe graag mee, lust bijna alle kazen. Vooral de echte oude, die zeer doet in je mond, heerlijk. Leuke actie hoor, er komen goede dingen voorbij.
Hoi,
Wij zijn hier dol op kaas! Dus op deze give away, maak ik graag kans!
Wat een fijne site!
Groetjes
Ellen
Leuk ikdoe mee!
Heerlijk kaas! Iedereen is er bij ons gek op. Dusss….ik doe graag mee aan de weg geef actie.
Groetjes van Marie-Thérèse.
Yes, wat een leuke actie weer! Mijn man en ik houden erg van kaas, dus ik doe graaag mee met deze give away. En wat leuk dat er online boerenkaas te koop is, nooit geweten! Ik ga de webshop gelijk even checken, maar toch maar even wachten met bestellen tot aan volgend weekend, want wie weet! 🙂
Met een aantal kaas liefhebbers in huis, waar de brokken met kaas zo in hun mond verdwijnen, komt zo’n leuke kaasactie wel erg leuk uit!!! :)))
Ooooooh! Heel erg graag! Ik doe dus lekker mee! 🙂
Groetjes, 1n9e
Lekker!! Kaas:D
Ik doe ook mee:D
He wat leuk, ik doe mee. Ik eet glutenvrij, vegetarisch, suikervrij en zoveel mogelijk lactosevrij. Toch kan ik een stukje kaas zo af en toe echt niet weerstaan…..
Oh oh oh, wat lekker!!! Er gaat toch niets boven n stuk (h)eerlijke Nederlandse kaas! Ik doe dan ook graag mee.
Lekkerrrrr! Ik doe mee.
Jammmmm we love cheese… En doen dus graag mee!
Groetjes Ilse
Ohhh heerlijk, ik hou van kaas. Mag ik winnen????
Groetjes Marina K
Heerlijk zeg!! Graag doe ik mee 😉
groetjes Alexandra
Wat een bofferds zijn wij toch dat we nu eer mee mogen doen voor deze give-a-way. Ik doe heel graag mee, ga nu eerst maar eens rondneuzen op de site van Boerenkaasonline!
groeten,
Ik ding ook graag mee naar de lekkere kaas! Jolande
Oeh, mjammie! Ik kan NIET ZONDER kaas! Zaaaaaaaaaaaaaalig. Dank ook voor het recept 😀
gr Karen d B
Ik doe graag mee met de give-away. We zijn gek op kaas, zelfs mn dochtertje van 1. Ik heb even op de site rondgeneusd wat een lekkere dingen allemaal. En gezond boerenkaas, zonder e-nummers!
Groetjes Anita Dokter
Hallo Heleen ik doe graag mee met deze give-away en sluit me aan in de rij mededingers! Als gezin eten we veel kaas en ambachtelijk gemaakte kaas heeft bij ons een DIKKE STREEP voor (ipv het spreekwoordelijke streepje) groetjes Carla
Nog nooit boerenkaas gegeten, ik ben heel benieuwd…. Doe graag mee!
Ik ben dol op kaas! Groetjes, Patricia
Ja, ik doe graag mee!
groeten, Nanda
Heerlijk boerenkaas, ik doe graag mee.
Groet Thea
Ook ik ben gek op kaas…
Ik doe heeeeeeeeeeeeeeeeeeel graag mee! Enne…Succes iedereen! Groet BELLA
Ik doe ook heel graag mee met deze leuke actie. Ik heb toevallig laatst voor het eerst over rauwmelkse kaas gehoord, dus ben eigenlijk heel benieuwd hoe deze is. Ik ga hun site straks even uitpluizen.
Yes doe graag mee.groetjes louisa
Allemaal boerenkaasliefhebbers hier. Als ik niet oppas is het op voordag het kaasdag is! We doen graag mee!
Heerlijk, ik doe graag mee! Groeten, Nicky
Superactie, Heleen bedankt voor alweer zo’n leuke tip. Heb gelijk een kijkje op de site genomen , de kaas lijkt mij heerlijk.Dus die kortingscode gaat ik in ieder geval gebruiken,
Voor wie uit N-Limburg komt, bij de kaasboer in Gennep hebben ze best veel keus in boerenkaas.
Maar ik doe graag mee met deze give-away, groetjes, Thea
Yes, weer een super give away. Kaas gaat zo snel op bij ons;) Mijn man komt uit de buurt van Woerden en is gek op kaas! Wat zal ik hem hiermee kunnen verrassen.
Hartelijke groeten Marieke
Hoi Heleen,
Ik doe ook graag mee, wij zijn dol op kaas!
Groeten, J.
Ik ben een KAASJUNK!!! Ik doe heel graag mee!!! 🙂
Oooooh kaas! Wat een heerlijkheid! En dan vooral hele oude, brokkelige, op je tong brandende kaas! Of komijnekaas! Ik doe heel graag mee!
Eva
Heerlijk wij zien ons al kaasfondue eten, heerlijk op de boterham,in ons vuistje, heerlijke ovengerechten mmmmmmmmmmmm ja we weten het zeker,voor dit heerlijke verwen kaaspakket (en al is het wel wat vroeg)hebben wij onze schoen al klaar gezet 😀
Oh kaas…. is zo verslavend. Ik doe graag mee aan de Give Away
Heerlijk! Leuke actie, ik doe graag mee!
Ik ben helemaal gek van Boerenkaas. Ik vind dat ook veel betere kaas als die supermarkt-fabriekskaas (logisch!)… Dus ja… jammie, ik doe graag weer mee! En ben benieuwd…!
Leuk en Lekker voor ons hele gezin.!
ik ben kaas 🙂
groetjes ratel
Oeh 4 kaasmonsters in huis hier, dus ik ( wij ) doe(n) mee!!!!!!!
Iedere week haal ik een flink stuk boerenkaas en dat gaat hier altijd schoon op, want we smullen er allemaal altijd heerlijk van, vooral erg lekker met mijn zelfgemaakte gefermenteerde mosterd! Helaas hebben we hier in het dorp maar weinig keus en haal ik dus iedere week hetzelfde soort kaas, boeren belegen. Geweldig dat ik nu misschien de kans heb wat andere soorten te proberen!
Kaas kaas kaas!
O wat lekker! ik doe graag mee met deze actie!
Groetjes Anita vd H.
Hm, heerlijk kaas 😀 Ik wil graag meedoen 🙂
Wij zijn echt grootgebruikers, er wordt veel kaas gegeten. De kinderen vinden alles lekker, oude kaas, komijne kaas, franse stinkkaasjes, heerlijk!
Hoi Heleen! Ik lees al een tijd mee op je blog en vind je posts heel leuk een leerzaam! Ik had nog nooit gereageerd op je site, maar dit kan ik niet aan me voorbij laten gaan…! Ik vind kaas heerlijk!! Dus ik doe graag mee. 😉 Groeten Helma
Heerlijk boerenkaas! Ik doe graag mee.
Hier ook 2 kaaskoppen
En ik doe ook heel graag mee
Grt Annie
Ja, lekkere kaas! Ik begin nu al te kwijlen.. Ik doe dus zeker mee!
Mariska
Leuke actie weer. Toch wel bijzonder hoe je telkens weer de meest unieke acties weet te plaatsen.
Ik doe ook graag weer mee. Ben gek op kaas 🙂
Hoi Heleen,
Hier nog zo’n kaasverslaafde! Ik doe graag mee met de give-away want er gaat niets boven de smaak van echte rauwmelkse boerenkaas!
groet, Marjolein
Als je tijdens je vakantie in Schotland al uitgemaakt wordt voor kaaskop zegt dat genoeg. Ja graag dus.
Ik doe graag mee, we zijn allemaal dol op kaas hier.
Groetjes, Guus
Boerenkaas… Altijd goed! Vooral belegen/oude kaas, heerlijk. Ik doe graag mee en ga een kijkje nemen op de site van boerenkaasonline. Groet,
Cécile
Ohh, heerlijk kaas. Vooral pittige kaas en zo makkelijk om er heerlijke recepten mee te maken.
Hartelijke groet,
Dominique
Kaas, altijd heerlijk. Vooral boerenkaas !!!
Ik doe graag mee met deze aktie.
Groeten
Margriet
Hele leuke give-away! Kende de site nog niet, leuk om te onthouden. Weet jij ook iets over of ze biologisch werken of niet?
Oh, lekker zeg! Wordt mijn man ook vast helemaal blij van, dat is écht een kaaskop! 😉
Hartelijke groet,
Johanneke
Ooh ik hou van kaas, lekker kaasplankjes om
het Frankrijk gevoel terug te halen……
dus kom maar op!! Groetjes Jennifer A.
Ook ik vind een stukje kaas heerlijk uit het vuistje, of op een broodje. Heerlijk om verschillende soorten kaas te proberen. Dus ik doe mee.
Fijn al deze informatie.
Een hartelijke groet.
Ik doe ook graag mee 🙂
Groetjes,
Selene
Goedemiddag,
Bij deze geven wij ons ook op… De kilo’s Boerenkaas vliegen er hier door heen. Dus zo’n pakket winnen is altijd leuk.
Groet, Willeke
Oh…kaas…hier elf (ja 11!) kaasliefhebbers in huis en twee daarvan eten het wat extra want ze zijn vegetariër. Je snapt dat zo’n kado hier heel welkom zou zijn!
Ik lees sinds kort mee, en ik doe ook graag mee hoor! 🙂 mvg margriet
Een lekker stukje boerenkaas is niet te versmaden:-)
Vijf kaasliefhebbers hier in huis! Invriezen zal hier niet nodig zijn. Wat een leuke give-away, en ik doe dus graag mee!
Kaas maakt blij, dat is een feit! Want wie `CHEESE zegt, lacht altijd! 🙂
Deze kaas fan doet ook heel graag mee……..
Hier zijn we gek op kaas! Wat een hoop specialiteiten heeft boerenkaasonline, geweldig. Ik doe graag mee.
Marit
Oooh, ik ben gek op kaas! Ik zit al een tijdje te denken dat ik eigenlijk een keer moet afstappen van de supermarktkaas, maar het geld is een hoge drempel om het toch eens te proberen. Dit is de uitgelezen mogelijkheid voor mij! =)
Groetjes,
Joanna
Wat een leuke give away! Mijn 4 kinderen vinden kaas echt heerlijk…net als mijn man en ik!
Groetjes Marit
Ik doe graag mee! Gotta love cheese! Myrthe.
Ik vind kaas werkelijk verrukkelijk! Ik zou graag meedoen 😀
Oh, jummie! Als kind hield ik van jong, later meer van oud. Maar alles door elkaar! Hmmmm lijkt me ook wel wat!
Gerdien
Ik doe graag weer mee met een give-away. Ik vind het ontzettend leuk om door het lezen van deze site zoveel goede en leuke internetwinkels te ontdekken.
Groetjes Irma (ie)
Kaas? Heerlijk!
Het allerlekkerste vind ik hem op een rijstwafel of op notenbrood.
Ik doe dus graag mee.
Groet, sabine
Dat zou een leuk kadootje zijn voor m’n man!
ik ga nog een keer een gokje wagen, en doe mee;-) ik kocht vroeger altijd kaas bij boeren omdat die inderdaad veel lekkerder smaken dan de supermarkt kaas, maar kan hier in de buurt niet veel vinden, dus helemaal top om te zien dat zij online zijn.
Ik doe ook mee!
Hier hebben we vier kaas-liefhebbers in huis en 1 nog niet, maar die laatste vind dan een tosti met lekkere gesmolten kaas dan wel weer lekker. En aangezien hij ook degene is die eigenlijk alleen maar zoet op brood wil vind ik het prima om tosti’s klaar te maken….dus kaas is welkom.
Omg ik hou echt zoveel van kaas! Alle soorten kaasjes lust ik hmmm. Ben er dol op. Ik doe dus mee!
Oh lekker kaas…!! Dat is hier favoriet bij allemaal. Zo los uit het vuistje of gesmolten over wraps, pastagerechten of aardappels uit de oven. Of als topping in de pompoen of tomatensoep. Ook lekker op roggebrood. En nog veel meer… 🙂
Oh ik doe graag mee. Ik ben dol op kaas.
Klinkt heel erg lekker! Ik maak ook graag kans. Groetjes, Charissa.
Ik ben gek op kaas! En met mij ons hele gezin. Ik doe dus graag mee.
yummie! doe graag mee!
Wat een super leuke actie! Ik heb al even gekeken op de website van boerenkaasonline, nou ik kan me wel uitleven met deze prijs!! 🙂
Hoi Heleen!
Kaas, altijd lekker! Vooral op een vers sneetje desembrood met een stukje vijgenbrood er bovenop!
Wil graag meedoen aan de Give-Away!
Groeten uit het zuiden! Kristel
Mmmm…. Kaas, ik doe graag mee!