Gevulde Eitjes en Award

Wat een heerlijk weer hebben we toch! Weg met alle winterkleren, dekens hangen te luchten, stofnesten worden weggevaagd en de ramen staan permanent open. Je voelt je gewoon opknappen. En om dit heerlijke gevoel te houden, moet je natuurlijk niet aan de zware kost! Hapjes willen we, en lekkere salades met verse en Hollandse ingredienten, vis ook en vooral veel fruit. Dus heb ik voor mezelf, want ik ben momenteel helegaar alleen in huis (heeeerlijk), gevulde eitjes gemaakt. Lekker met verse kruiden uit de tuin, biologische eitjes, zelfgemaakte mayonaise en een Fair Trade zoutmolen met knoflook en citrusvruchten.

Geloof me, ze zijn al op. En ze waren heel erg lekker! Ik heb geen spuitzak, maar ik maak mooie quenelles met twee dessertlepels. Werkt prima!

En ik kreeg van de week van twee mede blogsters zomaar een award! Herma van Goud en Zilver en Tante Trijns van Tante Trijns verteld hebben me zeer verguld met deze award. Heel erg bedankt, lieverds!

En nu moet ik hem natuurlijk doorgeven. Lastig hoor…

De eerste die ik wil noemen is Frederique van Frederique’s Wereld. Ik was al wel op de hoogte van haar blog, maar ben hem pas sinds kort echt gaan volgen. Ik vind dat Frederique heel raak kan schrijven over onderwerpen die je aangrijpen. We hebben zo via onze blogs wel eens contact en ik voel me direct op mijn gemak bij haar. Heel bijzonder, als je bedenkt dat we elkaar nog nooit gezien hebben!

De tweede wil ik heel graag geven aan Teunie van Eenvoudig Leven. Haar blog inspireert me om meer uit eenvoudige dingen te halen. Haar nuchtere maar toegankelijke manier van schrijven zorgen dat je je direct ‘welkom voelt’ op haar blog zonder geïntimideerd te worden door het vele werk dat ze elke dag verzet. Petje af, Teunie!

Een derde award wil graag geven aan Koosje van Eten en Weten. Ze heeft nog niet veel artikelen geschreven, maar ik kijk uit naar meer! De onderwerpen zijn gerelateerd aan gezondheid en goed eten en ze is kritisch zonder vervelend te zijn (geloof me, dat komt voor!). Daarom wil ik iedereen uitnodigen om haar blog eens te bezoeken en een leuk berichtje achter te laten.

Fijne dag!

© 2010-2012 Eet Goed, Voel je Goed.  ALL RIGHTS RESERVED.

Inhoudsopgave

Nieuwste blogs

5 redenen om vaker met kruidenmixen te werken
Overige

5 redenen om vaker met kruidenmixen te werken

Je staat aan het fornuis, het water kookt al, de groenten liggen klaar, maar je staart naar je kruidenrek alsof je voor het eerst van je leven kookt. Welke combinatie ook alweer? Hoeveel komijn bij die stoofschotel? Kruidenmixen nemen die twijfel compleet weg, en ze verdienen eerlijk gezegd een grotere

Lees verder »
Avondeten

Vegetarische Friese rösti-taart met Wâldgieltsjes

Een hartige taart hoeft niet altijd te beginnen met bladerdeeg of kant-en-klaar deeg. Voor deze vegetarische Friese rösti-taart maken we de bodem volledig van aardappelen. Dat zorgt voor een krokante buitenkant en een zachte, romige binnenkant. De taart wordt gevuld met prei, ui, eieren en Friese nagelkaas. Voor de aardappelbodem

Lees verder »
Hoe maak je gezonde keuzes in de supermarkt?
Gezondheid Algemeen

Hoe maak je gezonde keuzes in de supermarkt?

Supermarkt bezoeken lijkt eenvoudig, maar toch worden de meeste voedingskeuzes juist daar gemaakt. Onderzoek laat zien dat een groot deel van de aankopen impulsief gebeurt. Verleidingen zoals aanbiedingen, kleurrijke verpakkingen en schappen vol bewerkte producten maken het lastig om altijd de gezondste keuze te maken. Gelukkig hoeft gezond boodschappen doen

Lees verder »