Vanaf vandaag heb ik een nieuwe partner bij Eet Goed Voel je Goed: De Notenshop. Zoals jullie weten werk ik veel met noten, dadels, kokosmeel en -olie, maar ook met heerlijke kruiden en specerijen, het liefst zonder toevoegingen. Daarom ben ik ontzettend blij dat De Notenshop net zo enthousiast was over een samenwerking als ik. Zij leveren namelijk al deze dingen en nog meer.
De Notenshop Introductie
De Notenshop bestaat inmiddels al ruim 50 jaar en ze staan ook op diverse markten. Hun webshop voelt ook aan als een gezellige en heerlijk geurende notenkraam… Voor zover dat kan in een online omgeving… 🙂
Maar je vindt er niet alleen noten en zuidvruchten. Je kan er ook heel goed terecht voor allerlei gezonde snacks, notenmelen en bakproducten, cacao en chocolade, kokosolie, zoetmiddelen als ahorn en honing en… een heel mooi aanbod kruiden en specerijen! Ze hebben echt nog heel veel meer producten, dus eigenlijk zou ik je aan willen raden om er gewoon eens langs te gaan om even lekker te neuzen en wellicht wat boodschapjes te doen!
Gebruik de kortingscode ‘EGVJG’ bij het afrekenen in De Notenshop en ontvang 10% korting in de maand augustus!
Totaalplaatje
De reden waarom ik zo enthousiast ben over deze samenwerking met De Notenshop, is omdat ik zelf altijd op zoek ben naar (online) adressen waar ik zoveel mogelijk van mijn voorraadkast inhoud op één plek kan krijgen. Plus, De Notenshop levert ook biologische producten. Het is daarom voor mij een totaalplaatje dat ik ook heel graag met jullie deel. Het neemt voor mij in ieder geval een hoop giswerk weg, als ik een vast adres heb waar ik gegarandeerd ben van goeie kwaliteit en prima service. Als jullie De Notenshop nog niet kenden, hoop ik dat het binnenkort ook jullie nieuwe favoriet wordt!
Kruidige Smoothie Bowl
Geïnspireerd door de ruime keuze aan producten uit hun assortiment, heb ik van de week een heerlijke kruidige smoothie bowl gemaakt op basis van hennepmelk en acai. Perfect voor dit warme weer vanwege de eiwitten en vitamine C die daar in zitten. De toevoeging van banaan, kurkuma, kaneel en cacao is wellicht wat vreemd in de zomer, maar geloof me, al met al heb je een heerlijke smoothie bowl, tjokvol antioxidanten, kalium en andere supergezonde toevoegingen die prima kan met dit warme weer. Gewoon lekker gauw gaan maken. 🙂

Kruidige Smoothie
Ingrediënten
- 200 ml hennepmelk
- 200 ml hennepmelk
- 1 banaan
- 1 banaan
- 1 el amandelpasta
- 1 el amandelpasta
- 1 el acai poeder
- 1 el acai poeder
- 1 el cacaopoeder liefst rauw vanwege de ORAC waarde
- 1 el cacaopoeder liefst rauw vanwege de ORAC waarde
- 1 tl kaneelpoeder
- 1 tl kaneelpoeder
- ½ tl kurkuma
- ½ tl kurkuma
- Extra plakjes banaan kokosrasp en zaden en pitten die je hebt om je smoothie bowl te versieren
Instructies
- Doe alle ingrediënten, behalve de extra's in een blender en maak een lekkere smoothie.
- Schenk de smoothie in een kom en versier hem met de extra's die je wilt gebruiken.
- Serveer direct.