Suiker-Pauze: Opmerkingen of Vragen?

Hallo Suikervrije mensen! Momenteel is het erg hectisch in huis dus even een kort bericht van mijn kant. Wij zijn gisteravond om even voor twaalven thuisgekomen (middernacht dus) en werden rond half tien gewekt door het melodieuze geluid van onze twee zeer uitgeruste kleuters. Ze hebben werkelijk de hele weg vanaf Duinkerken naar Marknesse geslapen. Zeldzaam.

Thuisgekomen bleek onze huis-sitter zichzelf, de honden en vissen erg goed verzorgd te hebben. Beetje was in de wasmachine, honden hadden hun natje en droogje en alle vissen leven nog plus wat extra (iemand gratis Mollies? Kom maar halen!). Helaas bleek de rest van het huis in een miserabeler toestand te verkeren. Dit betekende vanmorgen vol aan de bak met zuigen, opruimen, schoonmaken en boodschappen doen. Ik ben wel eens leuker thuisgekomen!

Niet mijn huis!

Maar goed. Hij helpt ons enorm door de planten, post en dieren te verzorgen en het huis is bewoond. Zeker als we meer dan twee weken weg zijn, is dat een prettig gevoel! Echtgenoot is nog even bezig met de honden en zal zo lekker ‘niks doen’. Dat is mannentaal voor zich terugtrekken in zijn grot, te spelen met iets dat elektriciteit behoeft en te ontkennen dat hij een gezin heeft totdat hij honger krijgt. 😉 Herkenbaar?

Dus een uitgebreide post zit er even niet in, hoewel ik het wel graag had gedaan. Daarom leg ik het even bij jullie neer! Ik ben nu sinds maandag suikervrij en het bevalt me goed. Ben vandaag erg moe, maar dat kan ook andere redenen hebben. Verder geen behoefte aan zoet, zelfs niet aan fruit. Zal straks een paar kippenpoten in de oven doen en bouillon trekken van de botten. Morgen bonensoep. Lekker. Zal zorgen dat ik het recept hier neerzet.

Hoe gaat het voor jullie? Wie stopt er binnenkort? Wie gaat door? Is er iemand afgevallen, zijn smaken verandert? Nog ontwenningsverschijnselen? Garnalenhobby liet een bericht achter op Ontwenningsverschijnselen van wel een maand goed ziek zijn. Is er nog iemand anders echt ziek (geweest)? Verder nog opmerkingen of vragen?

Ik zal proberen morgen en maandag een inhaalslag te doen met antwoorden van vragen via e-mail en reacties op berichten!

TIP voor wie het nog niet weet: als je een bericht achterlaat, is er een optie ‘aanmelden via e-mail’. Als je dit aanklikt krijg je per e-mail bericht als er op die specifieke post gereageerd is. Erg handig als je een antwoord verwacht!

Fijne zondag en voor wie tot maandag zonder suiker gaat: Succes!!

© 2010-2012 Eet Goed, Voel je Goed.  ALL RIGHTS RESERVED.

Inhoudsopgave

Nieuwste blogs

Hoe bereken je je caloriebehoefte stap voor stap
Gezondheid Algemeen

Hoe bereken je je caloriebehoefte stap voor stap?

Caloriebehoefte berekenen is de eerste stap wanneer je wilt afvallen, aankomen of je gewicht wilt behouden. Zonder inzicht in je energieverbruik blijft het gokken hoeveel je eigenlijk zou moeten eten. Toch denken veel beginners dat het ingewikkeld is of alleen iets voor sporters. In werkelijkheid kun je je caloriebehoefte vrij

Lees verder »
Calorietekort uitgelegd voor beginners
Gezondheid Algemeen

Calorietekort uitgelegd voor beginners

Calorietekort is de basis van vrijwel elk succesvol afvalproces. Toch roept het begrip bij veel beginners vragen op. Moet je extreem weinig eten? Is een calorietekort hetzelfde als een crashdieet? En hoe weet je hoeveel je moet eten om vet te verliezen zonder spiermassa kwijt te raken? In deze uitgebreide

Lees verder »
Hoe herken je verborgen suikers op een etiket?
Gezondheid Algemeen

Hoe herken je verborgen suikers op een etiket?

Suikers zitten niet alleen in snoep en frisdrank. Ze worden ook toegevoegd aan producten waarvan je het misschien niet direct verwacht, zoals brood, sauzen, ontbijtgranen en zelfs vleeswaren. Wie bewuster wil eten, doet er daarom goed aan etiketten beter te leren lezen. Maar hoe herken je verborgen suikers op een

Lees verder »